Bedroom Premium

Всеки ден ще намерите едно различно АЗ с програмата на Bedroom Premium Club Sofia - незабравимо шоу, наситено с женска красота, предизвикателни костюми,
Upcoming events

Beauty Dolls

Tomorrow, 24 May

Burning Man

Saturday, 25 May

Blackroom R'n'B & Hip-Hop

Wednesday, 29 May

International Disco Party

Thursday, 30 May

Indian Soul

Friday, 31 May
Past events

SCANDAU live on stage

Wednesday, 22 May

Ladies Friday

Friday, 17 May

International Disco Party

Thursday, 16 May

100 KILA Birthday Bash

Wednesday, 15 May

Motor Heart

Saturday, 11 May

Code: Pirates

Friday, 10 May

Blackroom R'n'B & Hip-Hop

Wednesday, 8 May